||WwW.FamilyForum.Super-Forum.Net||
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familyforum, Film, Oyun, Program, Müzik, Spor, Eğlence, Dünya, Haber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

"Ben de Beşiktaş'a giderim"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
o2gur
DeĞeRli ÜyE
DeĞeRli ÜyE
o2gur
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1115
"Ben de Beşiktaş'a giderim" Vide
http://o2gur.eniyiforum.net/index.htm
MesajKonu: "Ben de Beşiktaş'a giderim" "Ben de Beşiktaş'a giderim" EmptyÇarş. Mart 18, 2009 7:04 pm

"Ben de Beşiktaş'a giderim" Kazim_uzuntu2

Fenerbahçe´de mutlu olmadığını söyleyen Kazım, ayrılık sinyali verdi ve şöyle konuştu 'Paramızı doğru dürüst alamıyoruz. Beşiktaşlı Mario Berk beni sürekli arıyor'

‘Oynamaya geldim’

Bir maç ilk 11’de forma giyerken, ertesi hafta 18’de bile yer almayan, oyundan çıkarıldığında teknik direktör Aragones’e tavır koyduğu için tepki çeken Kazım Kazım’dan yönetimi kızdıracak sözler. İki hafta kadroya giremedikten sonra Kocaeli maçında sürpriz bir şekilde sahaya sürülen ancak futboluyla tepki çeken genç futbolcunun, yakın arkadaşlarına, “Artık burada hiç mutlu değilim. Ben, Fenerbahçe’ye oynamak için geldim. Ancak sürekli takımın dışında kalıyorum” diye dert yandığı belirlendi.

‘Kalmam gereksiz’

Kazım'ın sonraki sözleri ise yönetimi hedef aldı; “Zaten paramızı da doğru dürüst alamıyoruz.” Bu sıkıntıları yaşarken kalmanın hiçbir anlamı olmadığını kaydeden genç futbolcu, forma giyeceği bir takıma gitmek istediğini söylerken, adresi de gösterdi:

“Beşiktaş yöneticisi Mario Berk, sürekli beni arıyor. Profesyonelim ve kariyerimi düşünmek zorundayım.” Sezon sonu ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kazım’ı, Fenerbahçe’ye gelmeden önce Beşiktaş uzun süre transfer etmek için uğraşmıştı.

"Ben de Beşiktaş'a giderim"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası