||WwW.FamilyForum.Super-Forum.Net||
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familyforum, Film, Oyun, Program, Müzik, Spor, Eğlence, Dünya, Haber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

"Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
o2gur
DeĞeRli ÜyE
DeĞeRli ÜyE
o2gur
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1115
"Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım" Vide
http://o2gur.eniyiforum.net/index.htm
MesajKonu: "Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım" "Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım" EmptyÇarş. Mart 18, 2009 6:57 pm

"Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım" RobertoCarlos_sevinc7

Fenerbahçe Futbol Takımının Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, İspanya medyasına yansıyan, eski takımı Real Madrid'e dönmek istediği yönündeki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını, bunun İspanyol kulübünde başkan adaylığı gündeme gelen Florentino Perez'in yaptığı yorumlardan kaynaklandığını bildirdi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın maraton tribünü altındaki Fenerium mağazasında düzenlenen Fenercell imza gününe katılan Brezilyalı futbolcu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Türkiye'de de medyaya yansıyan konuyla ilgili bilgi veren Fenerbahçeli futbolcu, İspanya'da spor programı yapan bir gazetecinin Perez ile yaptığı bir görüşmede, Perez'in, "Aday olup seçildiğim taktirde Roberto Carlos'u kadroma katmak için elimden geleni yaparım" şeklinde bir yorum yaptığını anlatarak şunları söyledi:

"Bu yorum kesinlikle benim ağzımdan çıkmamıştır. Bu benim Real Madrid'e dönmek, Fenerbahçe'yi bırakmak istediğim anlamına gelmez. Beni çağırdılar diye ben buradan koşa koşa gitmem. Bu sadece Perez'in bir gazeteciye yaptığı yorumdur. Net söylüyorum. Brezilya dışında 14-15 yılım geçti, bunun sonunda Fenerbahçe'ye gelmeye karar verdim. Burada oldukça mutluyum. Fenerbahçe'den ayrıldığım zaman da gideceğim yer Brezilya olacaktır. Kariyerimi burada noktalayacağımı da daha önce
söylemiştim."

Futbolu bıraktığı zaman Fenerbahçe'de farklı bir görev alıp almayacağı sorusunu da yanıtlayan Brezilyalı futbolcu, "Bu nokta sadece bana bağlı olmayacak. Belki başka görevlerde elbette bulunabilirim ama bu sadece bana bağlı değil. Bu başkanımızın isteyip istemeyeceği, bana karşı ileteceği tekliflerle yönlendirilebilecek bir şeydir. Belki antrenör olarak, belki teknik direktör olarak, belki kulüp içinde yetkili bir yönetici olarak....Benim hayatım şu anda burada. Futbol hayatımı burada tamamladığım zaman başkanımızla oturur konuşuruz ne şekilde hayatımıza yön vermemiz gerekiyorsa yön veririz" şeklinde konuştu.

Açıklamaları sırasında mağazada hoparlörlerden çalınan Fenerbahçe Marşı ile ilgili konuşulurken, İstiklal Marşı konusu açılınca, Brezilyalı futbolcu, "Türkiye milli takımının oynadığı maçlarda milli marşınızı dinliyorum. Aurelio'nun da söylediğini gördüm. Ben de ufak da olsa bu kadar fazla duyduğum bir marşı söylemek istiyorum, katılmak istiyorum. Başka oyuncular söyleyebiliyorsa ben neden söylemeyeyim" şeklinde değerlendirme yaptı.

"Futbolu F.Bahçe'de bırakacağım"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası