||WwW.FamilyForum.Super-Forum.Net||
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familyforum, Film, Oyun, Program, Müzik, Spor, Eğlence, Dünya, Haber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Güiza: Kafayı yiyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
serco2000
 SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
serco2000
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1161
Güiza: Kafayı yiyorum Vide
MesajKonu: Güiza: Kafayı yiyorum Güiza: Kafayı yiyorum EmptyÇarş. Mart 18, 2009 4:53 pm

Güiza: Kafayı yiyorum 20081021.223503_IST351_1020.widec
Türkiye maçı için kadroya kendisinin yerine Raul'un alınma ihtimali Daniel Güiza'yı endişelendiriyor. Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu, Del Bosque'den forma şansı beklediğini belirterek, "Çağırılıp, çağırılmayacağımı düşünmekten kafayı yiyorum'' dedi.

Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, ''Uzun zamandır, milli takıma çağırılıp, çağırılmayacağımı düşünmekten kafayı yiyorum'' dedi.

İspanya'nın Marca gazetesinde yer alan demecinde Güiza, ''Eğer Del Bosque beni Türkiye maçlarının kadrosuna alırsa, onun çok büyük bir teknik direktör olduğunu düşüneceğim. Kişisel olarak benim için çok önemli olacak. Çünkü kafam yeniden sadece futbola konsantre olacak. Aynı zamanda hakkımda konuşulanların etki yapmadığını bana göstermiş olacak'' şeklinde konuştu.

Güiza, İspanya Milli Takımı teknik direktörü Del Bosque'nin, kendisinin yerine Real Madrid'ten Raul Gonzalez'i Türkiye maçının kadrosuna çağıracağı iddialarıyla ilgili olarak ise, ''Eğer buna layıksa neden Raul çağırılmasın? Real Madrid ve milli takım için çok şeyler yaptı. Eğer Del Bosque onu çağırırsa, mükemmel. Eğer Raul benden vaya diğerlerinden daha iyiyse onu çağırmalı'' yorumunu yaptı.

Güiza: Kafayı yiyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası