||WwW.FamilyForum.Super-Forum.Net||
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Familyforum, Film, Oyun, Program, Müzik, Spor, Eğlence, Dünya, Haber

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
o2gur
DeĞeRli ÜyE
DeĞeRli ÜyE
o2gur
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1115
Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de Vide
http://o2gur.eniyiforum.net/index.htm
MesajKonu: Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de EmptySalı Mart 17, 2009 3:14 pm

Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de Robertocarlos2

Madrid (AA)- Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, Real Madrid'de temmuz ayında yapılması öngörülen başkanlık seçimlerinde Florentio Perez'in başkan seçilmesi halinde yeniden Real Madrid formasını giymek istediğini söyledi.

Carlos, İspanyol Cope radyosuna yaptığı açıklamalarda, "Eğer Florentino seçilir ve Roberto (dön) derse; bunu düşünmek ve konuşmak gerekir. Real Madrid'de 11 yıl oynadım, hayatımın takımı. Eğer dönmek istemediğimi söylersem yalan olur ama Florentino'nun ve onunla beraber geleceklerin planlarını görmek lazım. Ben, Madrid'e oynamak ve şampiyon bir grup yaratmak için dönerim" şeklinde konuştu. 36 yaşındaki futbolcu kendisini halen güçlü hissettiğini savunarak, "Yürüyerek oynamak için dönmem. Eğer futbolumu tekrardan en üst düzeyde oynama fırsatı bulursam, bunu düşünürüm" dedi. Fenerbahçe ile sözleşmesini yenilediğini ve 1 yıllık daha sözleşmesi olduğunu anlatan Brezilyalı futbolcu, ancak "daha çok şeyler değişebilir" yorumunda bulundu.

Öte yandan, La Liga'daki şampiyonluk yarışı için Roberto Carlos, "Eğer Barcelona uyursa Real öne geçebilir" değerlendirmesini yaptı. 2000-2006 yılları arasında Real Madrid'in başkanı olan Florentino Perez, henüz resmen adaylığını sunmasa da yapılacak yeni seçimlerde aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, başkan seçilmesi en şanslı kişi olarak gösteriliyor.
Misafir
Misafir
Anonymous
Üye bilgileri
MesajKonu: Geri: Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de EmptyÇarş. Mart 18, 2009 2:21 pm

la aykut kıskanıyon adamı o yüzden gelmişin bu haberi yazmışın carlos fenerden memnun değil diye
[/url]
yavo
 V.I.P
V.I.P
yavo
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1189
MesajKonu: Geri: Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de EmptyÇarş. Mart 18, 2009 3:27 pm

bence yalandır bu haberler yhaa.. adam fenerde bırakmak istiyorum futbolu diodu şimdi ise neden böle bi açıklama yapsın ki çook saçma bence fake bu haber..fanatikte aynısını okumuştum zaten ... yalan haber bunalr dostum... Wink

Roberto Carlos'un aklı Real Madrid'de

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası